Kuzenim bana arkadan tecavüz etti

Hatice ismin seks hikaye okurları yaşım 49. Eşimle beraber haftafa en az 2 defa bazen 4 yada 5 defa seks yapıyoruz. Aslında gerçekten güzel seks yapıyor kocam. Ama tabiki size Kemal ile sex hikayemi anlatacağım. Kemal ablamın oğludur. 184 boyunda 21 yasındadır. Üniversite de eğitim görmekte. Aynı zamanda uzun zamandır spor ile ilgilendiğinden vücudu gerçekten çok kaslı ve seksidir.

Kemal yaz aylarında bir kaç haftalığına yanımıza gelir kafasını dinler.Ama Kemalın bana hasta olduğunu hiç bilmezdim.Kemalın bana yaptığınıda tecavüz olarak kabul ediyor Kemalı hiçbir zamanda affetmiyeceğim.Kemal İstanbulun yoğun iş stersinden uzak olmak için geçen sene yaz ayında iki haftalığına Antalyaya bize gelmişti.Kemal geldiğinde bana bir sarılışı vardıki nerdeyse ayakta beni sikecekmiş gibi sarıldı bana. Bende hiçbirşey bozuntuya vermeden Kemalla herzamanki gibi hoşbeş sohbet edip misafir etmek için odasını hazırladım.Kocam arasıra balığa çıkar akşamları taze taze balık getirir rakımızla beraber yer eğleniriz.Kocam gene sabah erkenden kalkıp Kemal için balık tutmaya giderken Kemal birazcık rahatsız olduğunu balığa gelemiyeceğini söyleyince bizmkide tek başına gitti.

Benimde koltuk altı ile am kıllarım baya uzamıştı. Bilirsiniz biz kadınlar koltuk altımızı ve amımızın kıllarını ağda ile alırız.Buda yaklaşık bizim 1 saatimizi alır. Bende sabah am kıllarımı alırken kapının anahtar deliğinden bir gözün beni izledğini fark edince apar topar toparlanmaya çalışırken Kemalın hemen içeriye girdiğini görünce şaşkınlıktan ne yapacağımı bilemez haldeydim.Çünkü çırılçıplak külodumu giyememiştim bile.Kemal pis pis sırıtarak beni yatağa uzattığı gibi üstüme çıktı. Yapma Kemal kendindemisin bak bağırırım komşular gelir dediğimde eğerki bağırırsan seni öldürürüm diye tehdit etmeye başladı.

Bende Öyle çok korkmuştumki korkudan Kemala teslim olmuştum bile. Dudaklarımdan öyle delicene ısırarak öpüyorduki dayanamadım tahrik olmaya başladım.Dayanamadım Kemala uzuncana kocacımmmmmmm demeye başladım.Artık utanmıyordum tecavüz edilmenin zevkini ve tadını çıkarıyordum.Beni yatağa yüz üstü yatırdı korkmaya başladım furka niyeti fena bzmuş beni götümden sikecekti. Kemal pijamasından sikini çıkardığından götümün aralığından o kocaman sikini hisettiğimde sikinin nekadar sert ve kocaman olduğunu tahmin edebiliyrdum.Çünkü siki götümün arasına sığmıyordu.Götümün arasına sığmıyan Kemalın siki götüme nasıl girecektiki. Kocam Götümden 2o yıllık evliliğim boyunca 5 defa sikmiştir.Kocamın sikide Kemalınki kadar büyük değil.Kocam götümü geçen ay sikmişti ve çok zorlanmış yırtılacak gibi olmuştum.Kocamıın sikini götüme zarzor almıştım Kemal beni yırtmaktan beter ederdi.

Düşündükçe ölece gibi oluyordum adeta.Kemal Kremi eline aldı göt deliğime iyicene yedirmeye başladı parmağını götüme sokarken heyecandan ölecek gibiydim.Aklım fikrim Kemalın yarrağındaydı.Kemal altıma yastığı koyunca götüm yukarıya doğru domalık şekilde durdu.Göt deliğim iyicene gevşediğini farkettim.Kemal kremle yarrağını sıvazlarken dolabın aynasına bakarak Kemalın sikini görmeye çalışıyordum Kemalın siki kocaman bişeydi kalkmaya çalıştım yapma Kemal demeye kalmadan Kemal kocaman yarrağıyla üstüme abandı göt deliğim gevşemesine rağmen öyle acıyorduki çığlığı basmaya başladım Kemal yapma dedikçe Kemal sikini zorlamaya çalışıyordu.Yarrağın başı götümün deliğine girdiğini hissettim ama feryad figan koptu bende Kemal delirmiş gibiydi.Sikinin yarısnı götüme soktuğunda yapacak bişeyim yoktu artık.

Kemal kökledikçe hayretler içinde aynadan Kemalı izliyordum.Kemal öyle hızlı sikiyorduki hiç acımıyordu bana.Beni öldürecek sanmıştım götümün dağıldığını hissetmiştim çünkü götüm öyle uyuşmuştuki gözlerimden yaşlar geliyordu. Dayanamadım kafamı yastığa bastırarak hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.Ben ağladıkça Kemal umursamaz bi şekilde hızlı hızlı sikmeye devam ediyordu.Daha sonra aradan 15 dkk felan geçmişti götümün derinliklerine son bir vuruş yaparak fışkırarak boşaldığını hissettim sikini çıkardığında sikinin morardığını gördüm elimi göt deliğime attığımda kan akıyordu.Hayvan herif götümü yırtmıştı götğm öyle acıyorduki pamuk tıkamaya başladım.Tam bir ay boyunca götümden kan aktı kocama hiçbirşey belli ettirmedik ama Kemala artık bize gelmemesini yoksa herkese herşeyi anlatacağımı söyledim ve bunları yazarken bile ağlayarak yazıyorum hepinizi çok seviyor ve beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorumm..

Bir önceki yazımız olan Eşim arkadaşına siktirdi beni başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir